Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu | Prejsť k vyhľadávaniu

Robotický vysávač a mop 2 v 1 Concept VR3125 2 v 1 Perfect Clean Laser

288,00 €
Cena s kódom "RWDAYS20"

360,00 € s DPH Odporúčaná cena dodávateľom.
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 282,40 €

300,00 € bez DPH

Skladom +5 ks

Doprava ZADARMO

Odošleme dnes

Záruka 24 mesiacov

Kód produktu: 106174

Popis produktu

 • Robotický vysávač s mopom
 • Extrémna výdrž – až 250 minút
 • Laserová navigácia – LaserTec 2.0
 • Ovládanie mobilom – cez aplikáciu Concept Home
 • BLDC motor so sacím výkonom 3300 Pa
 • Tri režimy upratovania
 • Trojnásobná filtrácia s HEPA filtrom 13
 • Funkcia proti nárazu aj proti pádu
 • Automatické dobíjanie
 • Plánovanie upratovania
 • Prachový zásobník s priehradkou na arómotabletu

Predstavenie robotického vysávača Concept VR3125 2 v 1 Perfect Clean Laser

Robotický vysávač s mopom Laser 2 v 1 Concept VR3125 nie je úplná novinka, ale upgrade obľúbeného modelu VR3120. Hlavnou zmenou je, že robot je prepojený s mobilnou aplikáciou Concept Home, ktorá ponúka viac možností ako pôvodná aplikácia Concept Robot. Zmenou prešiel aj prachový zásobník, ktorý je rozšírený o priehradku na arómotabletu, a pôvodný zásobník 2 v 1 nahradil nasadzovací mopovací modul.

Prevonia každý kúsok vašej domácnosti

Vysávač VR3125 je vybavený šikovne vymyslenou priehradkou na umiestnenie arómotablety. Tá počas vysávania eliminuje nepríjemné pachy z usadeného prachu, miestnosť príjemne prevonia a vám dodá pocit väčšej čistoty. Arómotableta nie je súčasťou balenia. Odporúčame vyberať vône do vysávačov tuhej konzistencie (vonné tyčinky, kolieska, granulované vône v uzavretých vreckách a pod.).

Prevonia každý kúsok vašej domácnosti

Dokonalá orientácia

Robotický vysávač VR3125 je vybavený vyspelou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, ktorá podrobne naskenuje vašu domácnosť a vytvorí presnú mapu na plánovanie upratovania. Výsledkom je, že sa robot s maximálnou presnosťou orientuje v priestore, neprechádza opakovane už upratané miesta, a tým skracuje čas upratovania. Perfektne si poradí so všetkými podlahovými krytinami aj s členitými priestormi. Vďaka veľkým kolesám a silnému motoru prekoná prahy dverí a iné prekážky do výšky až 1,8 cm. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

Dokonalá orientácia

Zbaví vás vírusov a baktérií

Chcete sa doma cítiť skutočne bezpečne? VR3125 je jeden z ďalších pomocníkov, ktorí vám pomôžu s bojom proti vírusom a baktériám. Jednoducho pridajte do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a vypustite robota umývať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a dezinfikované.

Zbaví vás vírusov a baktérií

Vysáva a umýva

Robot je vybavený dvoma zásobníkmi, vďaka ktorým si ľahko poradí so suchým aj mokrým upratovaním. Prvý zásobník s objemom 600 ml slúži na klasické upratovanie na sucho. Ak nasadíte druhý zásobník 2 v 1, môžete vysávať aj umývať naraz. Kombinuje totiž klasickú nádobu na prach s elektronicky riadeným zásobníkom na vodu, takže v rekordnom čase docielite dve upratovania naraz. Prietok vody môžete pomocou aplikácie nastaviť na nízku, štandardnú alebo vysokú úroveň, a to podľa miery znečistenia. Zásobník na umývanie má textíliu z mikrovlákna, ktorá na seba viaže nečistoty a počas upratovania podlahu tiež vyleští. Textíliu je možné ľahko zložiť a vyprať v práčke.

Vysáva a umýva

Výkonný motor a vysoká sacia sila

Vysávač je vybavený digitálnym bezkefovým BLDC motorom, ktorý má množstvo výhod a je jednosmerný. Je vysokovýkonný a oproti bežným motorom tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť. Súčasne sa podieľa na vysokej sacej sile vysávača, ktorá dosahuje 3300 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa menia v závislosti od spusteného režimu upratovania. Sací výkon je možné nastaviť aj manuálne podľa potreby a miery znečistenia.

Výkonný motor a vysoká sacia sila

Batéria LG BYD

Vysávač je napájaný veľmi kvalitnou a vysokokapacitnou 5200 mAh batériou LG BYD, vďaka ktorej zvládne na jedno nabitie upratovať až 250 minút. Tieto batérie vynikajú dlhou životnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilným cyklom. Vzhľadom na svoje výborné vlastnosti sa využívajú napr. v automobilovom priemysle alebo v batériových úložiskách fotovoltaických systémov. V okamihu, keď kapacita batérie klesne pod 15 %, robot sa automaticky vráti do dokovacej stanice.

Batéria LG BYD

Prispôsobí sa vašej domácnosti

Robotický vysávač VR3125 je vybavený tromi hlavnými kefami (CARPET, HARDFLOOR a PET) a dvoma bočnými kefkami. Hlavné kefy je možné meniť v závislosti od vysávaného povrchu, bočné kefky rozširujú záber vysávania a dokonale upratajú okolo stien, nábytku, v rohoch miestnosti a v ďalších ťažko prístupných miestach. VR3125 je inteligentne vymyslený robot, ktorý sa prispôsobí celej vašej domácnosti.

Prispôsobí sa vašej domácnosti

Carpet kefa

Ide o špirálovitú kefa, ktorá je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel. Je vhodná na všetky druhy podláh vrátane kobercov.

Carpet kefa

HardFloor kefa

Táto kefa je ideálna predovšetkým na tvrdé podlahy. Vďaka mäkkému povrchu so špeciálnymi vláknami dokáže zachytiť až 3x viac nečistôt vrátane miniatúrnych častíc. S touto kefou dosiahnete efektívne a zároveň šetrné upratovanie bez poškriabaných podláh.

HardFloor kefa

Pet kefa

Táto špirálovitá kefa, ktorá je osadená gumovými lamelami, uvítajú predovšetkým domácnosti s chlpatými miláčikmi. Dokáže zachytiť aj ten najjemnejší prach, zvieraciu srsť alebo popadané vlasy bez toho, aby dochádzalo k ich zamotávaniu.

Pet kefa

CARPET turbo

Funkciu Carpet turbo môžete využiť, ak máte v robote nainštalovanú carpet kefu. Aktivuje sa v okamihu, keď vysávač prejde na koberec. Automaticky zvýši sací výkon na maximum na zaistenie skutočne efektívneho upratovania. Po návrate na tvrdé podlahy sa vráti k pôvodnému výkonu.

CARPET turbo

TOF senzor – dokonalá orientácia

Robot je vybavený špeciálnym snímačom, ktoré zaisťuje perfektnú orientáciu pozdĺž stien. Súčasne chráni vysávač aj nábytok pred poškodením, pretože počas práce si robot udržuje mierny odstup od všetkých prekážok, takže nedochádza k nárazom. Tento senzor zároveň slúži na detekciu skla a čiernych stien, takže si robot poradí s upratovaním aj pozdĺž týchto plôch.

TOF senzor – dokonalá orientácia

Ovládanie

Robotický vysávač je možné ovládať cez aplikáciu Concept Robot, ktorá je v slovenčine a zadarmo dostupná pre operačné systémy iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a zároveň v reálnom čase sledovať, koľko toho upratal a kde sa práve nachádza. Aj keď nebudete práve doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. A pokiaľ nie ste fanúšikovia aplikácií alebo nemáte inteligentný telefón, môžete ho plne ovládať aj pomocou diaľkového ovládača.

Ovládanie

ROOMPLAN

Inteligentná funkcia ROOMPLAN naplánuje vaše upratovanie do posledného detailu. Pomocou aplikácie môžete pre každú miestnosť alebo vyznačenú zónu nastaviť presný časový plán upratovania, režim upratovania a úroveň sacieho výkonu. O viac sa už starať nemusíte. Robot sa v nastavený čas automaticky spustí, začne upratovanie a po ukončení sa vráti do nabíjacej stanice.

ROOMPLAN

Total Surface

Vďaka funkcii automatického pokračovania v upratovaní Total Surface nemusíte mať strach, že si vysávač neporadí s upratovaním väčších plôch. Pokiaľ sa počas upratovania vybije, automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu, kde počká do plného nabitia. Potom sa automaticky vráti k upratovaniu a pokračuje tam, kde prestal.

Total Surface

Kompletné a automatické upratovanie

Tento režim slúži na upratovanie celej domácnosti. Robot prehľadá a vygeneruje mapu, ktorú si následne rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé oblasti následne jednu po druhej dôkladne vysaje pozdĺž stien a potom v líniách uprace zvyšné priestory. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

Kompletné a automatické upratovanie

Zónové upratovanie

Hlavnou prednosťou zónového režimu je, že robot nebude upratovať v celej domácnosti, ale iba tam, kde naozaj potrebujete. Pomocou aplikácie môžete definovať a pomenovať až 15 zón vrátane zakázaných oblastí. V zvolenej zóne robot uprace rovnakým spôsobom ako pri automatickom upratovaní, tzn. že vysaje pozdĺž stien a následne v líniách upratá zvyšné priestory. Veľkou výhodou zónového režimu je možnosť vyznačenia zakázaných zón, kde robot upratovať nebude. Oceníte to napr. počas umývania, keď nechcete, aby sa robot nedostal na koberce. Ak chcete zvýšiť efektivitu upratovania, môžete využiť prídavné funkcie, a to DOUBLE – robot po dokončení bežného upratovania zopakuje upratovanie v líniách naprieč svojej prvotnej dráhy a TURBO, ktorá zvýši sací výkon na najvyšší stupeň.

Zónové upratovanie

Lokálne upratovanie

Lokálny režim slúži na upratovanie menších plôch. Spustiť ho môžete priamo na tele vysávača, keď robot na stredný sací výkon vykoná dvojité upratovanie v oblasti 2 x 2 m so stredom vo svojej štartovacej polohe. Na dosiahnutie starostlivejšieho upratovania môžete pomocou aplikácie určiť bod na mape a aktivovať upratovanie v TURBO režime. Robot automaticky prejde na určené miesto, ktoré určí ako stred. Potom vykoná dvojité upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 x 1,5 m.

Lokálne upratovanie

Tichý režim

Ak nechcete, aby vás robot rušil pri sledovaní vášho obľúbeného programu, aktivujte tichý režim, ktorý vypne všetky hlasové oznámenia. Počas aktivovaného tichého režimu nebude robot vykonávať naplánované upratovanie.

Tichý režim

TripleAirClean

Robotický vysávač VR3125 je vybavený pokročilým filtračným systémom TripleAirClean. Ide o trojstupňovú filtráciu s HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9 % častíc a iných škodlivín, a to vrátane baktérií a vírusov. Dosiahnete tak maximálne čisté prostredie, ktoré ocenia predovšetkým alergici a rodiny s malými deťmi.

TripleAirClean

Technická špecifikácia

 • Model: Concept VR3125 2v1 Perfect Clean Laser
 • Farba: biela/strieborná
 • Batéria: Li-ion 5200 mAh
 • Hlučnosť: 60 – 70 dB
 • Výška: 10 cm
 • Priemer vysávača: 35 cm
 • Čas prevádzky: až do 250 minút
 • Čas nabíjania: 4 – 5 hodín
 • Sacia sila: 3300 Pa
 • Možnosť mopovania: áno
 • Zásobník na vodu: áno
 • Prachový zásobník s priehradkou na arómotabletu: áno
 • Objem zásobníka na nečistoty: 600 ml
 • Objem zásobníka na vodu: 100 ml
 • Filtrácia: trojnásobná filtrácia s HEPA filtrom
 • Podporované typy povrchov: tvrdé povrchy (plávajúca podlaha, dlažba, linoleum), nízke koberce
 • Diaľkové ovládanie: áno
 • Napájanie diaľkového ovládania: dve 1,5 V batérie typu AAA (barérie nie sú súčasťou balenia)
 • Načasovanie upratovania: áno
 • Funkcia virtuálnej steny: áno
 • Wi-Fi: áno
 • Ovládanie cez telefón: áno
 • Názov aplikácie: Concept Home – Android/iOS

Obsah balenia

Vaše dotazy

Vložiť dotaz

Zatiaľ nebol vložený žiadny dotaz.

Recenzie produktu

0%

0%

0 hodnotení

 • 0× 100%
 • 0× 80%
 • 0× 60%
 • 0× 40%
 • 0× 20%

0 % ľudí produkt odporúča

Pridať vlastnú recenziu

Pridajte vlastnú recenziu

Zavrieť

Napíšte klady a zápory, každý bod na jeden riadok Nechajte prázdne, ak Vám nič nenapadá.

Celkové hodnotenie Počet hodnotení 100%: 74

Príslušenstvo

Produkt bol pridaný do košíka

Zavrieť

Do košíka

Doprava ZADARMO!

Produkt bol pridaný k porovnaniu

Zavrieť

Porovnať všetko