Prejsť k obsahu | Prejsť k hlavnému menu | Prejsť k vyhľadávaniu

Dron DJI Avata Fly Smart Combo (DJI FPV Goggles V2)

1 129,00 € s DPH

940,83 € bez DPH

Skladom 1-2 ks

Doprava ZADARMO

Odošleme v piatok

Záruka 24 mesiacov

Kód produktu: 105567

Popis produktu

 • Športová kvadrokoptéra DJI Avata Fly Smart Combo
 • 4K Ultra HD rozlíšenie videa
 • Dosah prenosu videa 10 km
 • Max. rýchlosť až 97 km/h
 • Čas prevádzky je 18 minút
 • 1/1,7" CMOS senzor
 • Vnútorná pamäť má 20 GB
 • Až 155° zorné pole
 • Podporované 256 GB SD karty
 • D-Cinelike/HorizonSteady/RockSteady 2.0
 • Hmotnosť iba 410 g
 • V balení je DJI FPV Goggles V2 + Motion Controller a ďalšie príslušenstvo

Predstavenie dronu DJI Avata Fly Smart Combo

Dron DJI Avata Fly Smart Combo bude váš kompaktný, výkonný a agilný partner na vašich výpravách za vyhotovením nových snímok a videí. Zachyťte všetko okolo seba a vaše zážitky pomocou kvalitného snímača so superširokým zorným poľom 155°. Dron vyniká kompaktnými rozmermi, veľmi nízkou hmotnosťou a svojou odolnosťou. Vrtule sú chránené zabudovaným krytom. Nebude tak pre vás problém vziať si ho kamkoľvek budete potrebovať a natáčať alebo fotografovať. V balení spoločne s dronom nájdete aj DJI FPV Goggles V2 + Motion Controller a ďalšie príslušenstvo.

Predstavenie dronu DJI Avata Fly Smart Combo

Skombinujte okuliare, dron Avata a pohybový ovládač

Doprajte si úplný zážitok z lietania prepojením okuliarov DJI Goggles 2, dronu DJI Avata Fly Smart Combo a pohybového ovládača.1 Nechajte sa unášať skvelými zábermi a zachyťte svet okolo seba.

Skombinujte okuliare, dron Avata a pohybový ovládač

Agilný a húževnatý dron

Ani stiesnené priestory dron DJI Avata Fly Smart Combo nezastavia. Dron bol skonštruovaný tak, aby ste mohli byť odvážni a pustili sa do skúmania neznáma. DJI Avata Fly Smart Combo má zabudovaný kryt vrtúľ, takže aj keď sa dron dostane do kontaktu s predmetom, vrtule sa nezničia.

Agilný a húževnatý dron

DJI Goggles 2

Menšie a ľahké okuliare DJI Goggles 2 poskytujú väčší komfort a celkové pohodlie. Aby ste videli všetko tak, ako je, sú okuliare opatrené dvoma obrazovkami Micro-OLED. Dron Avata taktiež podporuje DJI FPV Goggles V21.

DJI Goggles 2

DJI Motion Controller

Chopte sa ovládača DJI Motion Controller a doprajte si intuitívny zážitok z lietania. Stlačte spúšť, otočte zápästím dopredu alebo zahnite za roh. Ovládacie prvky sa jednoducho používajú.

DJI Motion Controller

DJI Goggles 2 sú kompaktné a prenosné

Okuliare DJI Goggles 2 sú kompaktné a ľahko sa prenášajú (aj vďaka skladacej anténe). Tešiť sa môžete na pohodlné nosenie aj pri dlhodobom používaní.2 Okuliare majú až 2-hodinovú výdrž batérie a vynikajú rýchlym nabíjaním.

DJI Goggles 2 sú kompaktné a prenosné

Dve 1080p Micro-OLED obrazovky

Užite si let na vlastnej koži vďaka spojeniu dronu DJI Avata Fly Smart Combo a Goggles 2. Okuliare disponujú dvoma HD Micro-OLED obrazovkami so skvelým jasom a obnovovacou frekvenciou 100 Hz.3

Dve 1080p Micro-OLED obrazovky

DJI Goggles 2 s dioptrickou korekciou

V prípade okuliarov DJI Goggles 2 si možno upraviť dioptrickú korekciu od +2,0 D do -8,0 D.4, 5 Pomocou nastavovacieho gombíka nastavenie dioptrií zafixujete a zamedzíte tak náhodnému prenastaveniu.

DJI Goggles 2 s dioptrickou korekciou

S dronom DJI Avata Fly Smart Combo vás čaká hladké natáčanie

Vytvorte naozaj pohlcujúce vizuály vďaka 155° superširokému zornému poľu. Práve táto perspektíva sa blíži tomu, čo vidíte na vlastné oči. Vytvorte skvostné fotografie vo fotografickom režime D-Cinelike. Vylepšite zábery pomocou pokročilého triedenia farieb v posteditácii a vytvorte z neho majstrovské dielo.

 • RockSteady 2.0 – aktívne znižuje chvenie kamery v reálnom čase.
 • HorizonSteady – uzamknite vaše zábery na horizontálnej úrovni na dosiahnutie filmových efektov.

S dronom DJI Avata Fly Smart Combo vás čaká hladké natáčanie

Robustný, ale napriek tomu ľahko prenosný spoločník

Dron DJI Avata Fly Smart Combo bude vždy pripravený na dobrodružstvo. Zaujme novým inovatívnym dizajnom, ktorý je teraz ľahší a skladnejší, vďaka čomu sa lepšie prenáša. Aj napriek týmto vylepšeniam zostáva dron DJI Avata Fly Smart Combo naďalej dostatočne odolný. Pevný rám ochráni váš dron a zníži riziko poškodenia. Aerodynamický dizajn s kanálikmi optimalizuje energetickú účinnosť, čím sa čas letu dronu DJI Avata Fly Smart Combo pohybuje na úrovni 18 minút.9

Robustný, ale napriek tomu ľahko prenosný spoločník

Skúmajte okolie a vyhotovte skvostné fotografie a videozáznamy

Vyleťte s dronom DJI Avata Fly Smart Combo do oblakov a preskúmajte vaše okolie ako nikdy predtým. Vďaka mnohým rôznym flexibilným scenárom sa vám otvorí svet neuveriteľných kreatívnych možností. Vďaka kompaktným rozmerom a dobrému ovládaniu urobte zábery ako sa s dronom prepletáte pomedzi konáre stromov, letíte chodbami a popod mosty. Teraz aj predtým neprístupné miesta sa vám ako kúzlom otvoria. Pokiaľ sa vám stane, že dron Avata spadne na chrbát, nepanikárte. Stačí aktivovať režim Turtle a vy uvidíte, ako sa dron dokáže vrátiť do akcie. Dron DJI Avata Fly Smart Combo disponuje pokročilým snímaním prekážok smerom dole, a preto môžete lietať v nízkych nadmorských výškach alebo interiéroch. Na snímanie sa využíva binokulárne videnie smerom dole a infračervené snímanie ToF. Tlačidlo núdzovej brzdy využijete v prípade, keď budete potrebovať okamžite zastaviť.

Skúmajte okolie a vyhotovte skvostné fotografie a videozáznamy

Dron vyniká skvelou stabilitou a odozvou počas letu

Vďaka všesmerovej antény 2T2R sa môžete tešiť na skvelú odozvu dronu DJI Avata Fly Smart Combo počas celého letu. Veľkou výhodou je, že si užijete ostré a plynulé zobrazenie v reálnom čase vo vašich okuliaroch, a to dokonca aj v prostredí s rušením.

 • 1080p – maximálna kvalita prenosu videa12

 • 100 fps – maximálna snímková frekvencia prenosu videa
 • 30 ms - najnižšia latencia prenosu videa12
 • 10 km – maximálny dosah prenosu videa13
 • 50 Mbps – maximálna prenosová rýchlosť videa14
 • H.265 – kódovanie prenosu videa

Dron vyniká skvelou stabilitou a odozvou počas letu

Ovládajte dron DJI Avata Fly Smart Combo ako sa vám páči

Dron je kompatibilný hneď s niekoľkými diaľkovými ovládačmi, čo vám môže pomôcť rozšíriť si obzory. Využiť možno aj letecký simulátor, ktorý je ideálny na zdokonalenie vašich schopností alebo na objavenie nových režimov ovládania. Na zaistenie maximálnej presnosti využite manuálny režim s DJI FPV Remote Controller 2 a dosiahnite pokročilé letové pohyby a skvelé efekty leteckej fotografie.15 V aplikácii DJI Virtual Flight vám bude k dispozícii celé množstvo simulovaných scenárov16 pre inteligentné telefóny aj počítače. Neustále sa vyvíjať a trénovať tak môžete vnútri aj vonku.

Ovládajte dron DJI Avata Fly Smart Combo ako sa vám páči

Pred letom si, prosím, skontrolujte a prísne dodržujte miestne zákony a predpisy.
Pri lietaní v interiéri môžu byť niektoré funkcie obmedzené pre nedostatočné osvetlenie, chýbajúci signál GPS alebo nedostatok miesta.
Testované s produkčným modelom DJI Avata v kontrolovanom prostredí. Skutočná skúsenosť sa môže líšiť v závislosti od prostredia, použitia a verzie firmvéru.
Všetky videá a fotografie na tejto stránke boli vyhotovené v prísnom súlade s miestnymi zákonmi a predpismi.

1. DJI Avata je kompatibilný s DJI Goggles 2, DJI FPV Remote Controller 2 a DJI FPV Goggles V2.
2. Skúsenosti z nosenia a sledovania sa môžu u jednotlivých osôb líšiť.
3. Obnovovacia frekvencia obrazovky sa mení so snímkovou frekvenciou prenosu videa.
4. DJI Goggles 2 nepodporujú korekciu astigmatizmu. Ak máte špecifické požiadavky na zrak, poraďte sa pred použitím so svojím lekárom.
5. Zážitok zo sledovania sa môže líšiť.
6. Videá 4K/60 fps nepodporujú pomer strán 4 : 3 a podporujú iba pomer strán 16 : 9.
7. 155° zorné pole je k dispozícii iba vtedy, keď je pomer strán 4 : 3 a špecifikácia záznamu videa je 2,7K @ 50/60 fps alebo 1080p @ 50 fps/60 fps, pomer strán je 16 : 9 a špecifikácia záznamu videa je 4K @ 50/60 snímok za sekundu, 2,7K @ 50/60 snímok za sekundu alebo 1080p @ 50/60 snímok za sekundu.
8. HorizonSteady je k dispozícii iba v normálnom režime FOV s pomerom strán 16 : 9 a špecifikáciou záznamu videa 4K @ 50/60 fps, 2,7K @ 50/60 fps alebo 1080p @ 50/60 fps. RockSteady nie je k dispozícii, ak je špecifikácia záznamu videa 2,7K @ 100/120 fps alebo 1080p @ 100/120 fps.
9. Testované pri vznášaní v prostredí bez vetra a rušenia.
10. DJI Avata podporuje snímanie prekážok smerom dole iba pri použití s DJI FPV Remote Controller 2 alebo DJI Motion Controller v režime N alebo S.
11. Dron musí udržiavať vzdialenosť minimálne 0,25 metra od zeme.
12. Testované vo vonkajšom otvorenom prostredí bez rušenia. Latencia prenosu videa sa pri rôznych okuliaroch líši. DJI FPV Goggles V2 môžu dosiahnuť prenos videa až 810p. Pri použití DJI FPV Goggles V2 s prenosom videa 810p/120 fps je najnižšia latencia prenosu videa menšia ako 28 ms.
13. Vyhovuje FCC a testované vo vonkajšom otvorenom prostredí bez rušenia.
14. Testované vo vonkajšom otvorenom prostredí bez rušenia. Prenosová rýchlosť videa sa líši v závislosti od prevádzkových prostredí.
15. Kompatibilný s DJI FPV Remote Controller 2 a DJI Motion Controller, ktoré sa predávajú samostatne.
16. PC klient podporuje operačné systémy Windows. Mobilný klient podporuje iOS 12.0 a novší a Android v 9.0 a novší.

Technická špecifikácia

 • Model: DJI Avata Fly Smart Combo (DJI FPV Goggles V2)
 • Vzletová hmotnosť: cca 410 g
 • Rozmery (D × Š × V): 180 × 180 × 80 mm
 • Diagonálna vzdialenosť: 120 mm
 • Maximálna rýchlosť výstupu: 6 m/s (normálny režim, športový režim)
 • Maximálna rýchlosť klesania: 6 m/s (normálny režim, športový režim)
 • Maximálna rýchlosť: 8 m/s (normálny režim), 14 m/s (režim šport), 27 m/s (ručný režim)
 • Maximálna výška vzletu: 5000 m
 • Maximálny čas vznášania: cca 18 minút
 • Maximálna letová vzdialenosť: 11,6 km
 • Maximálna odolnosť proti rýchlosti vetra: 10,7 m/s (úroveň 5)
 • Rozsah prevádzkových teplôt: -10 °C až 40 °C (14 °F až 104 °F)
 • Prenosový výkon (EIRP): FCC 33 dBm/CE 14 dBm/SRRC 30 dBm
 • Antény: duálne antény, 2T2R
 • GNSS: GPS + Galileo + BeiDou
 • Rozsah presnosti vznášania: vertikálne: ±0,1 m ±0,5/horizontálne: ±0,3 m ±1,5 m
 • Podporované SD karty: microSD (až 256 GB)
 • Vnútorné úložisko: 20 GB

Kamera

 • Senzor: 1/1,7" CMOS
 • Efektívne pixely: 48 Mpx
 • Zorné pole: 155°
 • Ekvivalentná ohnisková vzdialenosť: 12,7 mm
 • Ohnisková vzdialenosť: 2,34 mm
 • Svetelnosť: f/2,8
 • Režim zaostrenia: FF
 • Rozsah zaostrenia: 0,6 m až ∞
 • ISO Range: 100 – 6400 (automaticky)/100 – 25600 (manuálne)
 • Rýchlosť uzávierky: video: 1/8000 – 1/50 s/foto: 1/8000 – 1/50 s
 • Režim fotografovania: samostatná fotografia
 • Maximálna veľkosť obrázka: 4000 × 3000
 • Formát fotografie: JPEG
 • Rozlíšenie videa: 4K Ultra HD: 3840 × 2160 24/25/30/48/50/60 fps, FHD: 1920 × 1080 24/25/30/48/50/60/120/240 fps, 4K Ultra HD HDR: 3840 × 2160 24/25/30 fps, 2,7K HDR: 2688 × 1512 24/25/30 fps, FHD HDR: 1920 × 1080 24/25/30 fps
 • Formát videa: MP4
 • Maximálna prenosová rýchlosť videa: 150 Mbps
 • Farebný režim: štandardný/D-Cinelike
 • EIS: RockSteady a HorizonSteady (možno deaktivovať)
 • Korekcia skreslenia: normálny, širokouhlý a ultraširoký režim
 • Podporovaný systém súborov: exFAT (odporúča sa), FAT32

Stabilizovaný záves

 • Mechanický rozsah: náklon: -95° až 75°
 • Ovládateľný rozsah: náklon: -80° až +65°
 • Stabilizácia: jedna os (náklon)
 • Maximálna rýchlosť ovládania: 60°/s
 • Rozsah uhlových vibrácií: ±0,01°
 • Elektronická os klopenia: korekcia obrazovky v reálnom čase nie je počas nahrávania k dispozícii, ale možno ju použiť na zábery zaznamenané pomocou dronu

Snímací systém

 • ToF efektívna výška merania: 10 m
 • Presný dosah vznášania: 0,5 – 10 m
 • Rozsah vznášania zrakového senzora: 0,5 – 20 m

Inteligentná letová batéria

 • Kapacita: 2420 mAh
 • Napätie: 14,76 V
 • Maximálne nabíjacie napätie: 17 V
 • Typ: Li-Ion
 • Hmotnosť: 162 g
 • Rozsah nabíjacích teplôt: 5 °C – 40 °C
 • Maximálny nabíjací výkon: 35,71 W

Prenos videa

 • Komunikačná frekvencia: 2,400 – 2,4835 GHz/5,725 – 5,850 GHz
 • Komunikačná šírka pásma: max. 40 MHz
 • Maximálna prenosová rýchlosť videa: 50 Mbps
 • Maximálny rozsah prenosu videa: 10 km (FCC), 2 km (CE), 6 km (SRRC)

DJI FPV Goggles V2

 • Model: FGDB28
 • Hmotnosť: cca 420 g (vrátane čelenky a antény)
 • Podporované formáty: MP4, MOV, MKV
 • Rozsah prevádzkových teplôt: 0 °C až 40 °C (32 °F až 104 °F)
 • Formát záznamu videa: MOV (H.264)
 • FOV: 30° až 54°, veľkosť obrázka: 50 % až 100 %
 • Komunikačná frekvencia: 2,400 – 2,4835 GHz/5,725 – 5,850 GHz
 • Maximálna prenosová rýchlosť videa: 50 Mbps
 • Rozmery (D × Š × V): 20,2 x 12,6 x 11 cm
 • Prenosový výkon (EIRP): 2,4 GHz/5,8 GHz
 • Veľkosť obrazovky (jedna obrazovka): 2-palcová
 • Podporované SD karty: microSD (až 256 GB)
 • Komunikačná šírka pásma: max. 40 MHz
 • Rozsah medzipupilárnej vzdialenosti: 58 – 70 mm
 • Obnovovacia frekvencia: 144 Hz
 • Rozlíšenie obrazovky: 1440 × 810
 • Hmotnosť: cca 119 g
 • Rozmery (D × Š × V): 7,3 × 4,1 × 2,6 cm
 • Kapacita: 1800 mAh
 • Napätie: max. 9 V
 • Typ: Li-Pol 2S
 • Energia: 18 Wh
 • Rozsah teplôt nabíjania: 0 °C až 45 °C (32 °F až 113 °F)
 • Maximálny nabíjací výkon: 10 W
 • Prevádzkový čas: cca 110 minút

DJI FPV Goggles V2 batéria

 • Kapacita: 1800 mAh
 • Napätie: max. 9 V
 • Typ: Li-Pol 2S
 • Energia: 18 Wh
 • Rozsah teplôt nabíjania: 0 °C až 45 °C (32 °F až 113 °F)
 • Maximálny nabíjací výkon: 10 W
 • Hmotnosť: cca 119 g
 • Rozmery (D × Š × V): 7,3 × 4,1 × 2,6 cm
 • Prevádzkový čas: cca 2 hodiny

DJI Motion Controller

 • Model: FC7BMC
 • Hmotnosť: cca 167 g
 • Komunikačná frekvencia: 2,400 – 2,4835 GHz/5,725 – 5,850 GHz
 • Prenosový výkon (EIRP): 2,4 GHz: ≤ 28,5 dBm (FCC), ≤ 20 dBm (CE/SRRC)
 • 5,8 GHz: ≤ 31,5 dBm (FCC), ≤ 19 dBm (SRRC), ≤ 14 dBm (CE)
 • Rozsah prevádzkových teplôt: -10 °C až 40 °C (14 °F až 104 °F)
 • Prevádzkový čas: cca 5 hodín

Obsah balenia

 • DJI Avata Fly Smart Combo (DJI FPV Goggles V2) 1x DJI Avata Fly Smart Combo (DJI FPV Goggles V2)
 • DJI FPV Goggles V2 1x DJI FPV Goggles V2
 • DJI Motion Controller 1x DJI Motion Controller
 • Batéria Li-Ion 2420 mAh 1x Batéria Li-Ion 2420 mAh
 • Batéria Li-Ion 1800 mAh 1x Batéria Li-Ion 1800 mAh
 • Nabíjací adaptér 1x Nabíjací adaptér
 • Pár vrtúľ 3x Pár vrtúľ
 • Kryt gimbalu a vrtúľ 1x Kryt gimbalu a vrtúľ
 • Kábel USB-C/USB-C 1x Kábel USB-C/USB-C
 • FPV USB-C kábel 1x FPV USB-C kábel
 • Kábel USB/USB-C 1x Kábel USB/USB-C
 • OTG kábel okuliarov 1x OTG kábel okuliarov
 • Anténa okuliarov 1x Anténa okuliarov
 • Čelenka 1x Čelenka
 • Skrutkovač 1x Skrutkovač
 • Skrutka 4x Skrutka
 • Šnúrka s pútkom 1x Šnúrka s pútkom
 • Návod na použitie 1x Návod na použitie

Vaše dotazy

Vložiť dotaz

Zatiaľ nebol vložený žiadny dotaz.

Recenzie produktu

0%

0%

0 hodnotení

 • 0× 100%
 • 0× 80%
 • 0× 60%
 • 0× 40%
 • 0× 20%

0 % ľudí produkt odporúča

Pridať vlastnú recenziu

Pridajte vlastnú recenziu

Zavrieť

Napíšte klady a zápory, každý bod na jeden riadok Nechajte prázdne, ak Vám nič nenapadá.

Celkové hodnotenie Počet hodnotení 100%: 74

Príslušenstvo

Produkt bol pridaný do košíka

Zavrieť

Do košíka

Doprava ZADARMO!

Produkt bol pridaný k porovnaniu

Zavrieť

Porovnať všetko